Zlatý středník ocenil představení videohovorů v aplikaci Záchranka

Zlatý středník ocenil představení videohovorů v aplikaci Záchranka

Prestižní soutěž Zlatý středník, kterou vyhlašuje PR Klub, letos přinesla Nadaci Vodafone celkem čtyři ocenění. Bodovala novinářská akce na představení nové funkce aplikace Záchranka i mobilní aplikace Bright Sky pro řešení domácího násilí. 

Podle organizátorů se do letošního Zlatého středníku přihlásil rekordní počet organizací a projektů, o to víc si našeho umístění ceníme, jelikož konkurence byla letos větší než kdy jindy.

Druhé místo v kategorii PR Event a třetí místo v oborové kategorii Telekomunikace a IT získala naše akce z loňského září, kdy jsme v Karlových Varech představovali novou funkci aplikace Záchranka - přenos videa na linku 155 a zároveň v praxi ukazovali využití 5G sítě. 

Celá akce vyžadovala obrovské nasazení nejen co do technického provedení, ale především zobrazení, tak abychom přítomným hostům dokázali co nejvěrněji představit, jaké výhody takový videopřenos přinese. 

Na zajištění akce se proto podíleli nejen kolegové napříč mnoha odděleními Vodafonu, ale též tým aplikace Záchranka a tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Simulovanou nehodu pro nás zajistili Life support a celá akce se odehrála v areálu Světa záchranářů. 

Těší nás, že všechno toto úsilí bylo ještě rok po akci touto cestou oceněno. 

Bodovala i naše aplikace Bright Sky pro řešení domácího násilí, která by se zase neobešla bez odborné garance a podpory organizace ROSA - centrum pro ženy, Policie ČR a Ministerstva vnitra ČR. Porota Zlatého středníku ji dokonce dvakrát ocenila jako Top Rated, a to sice v kategoriích Mobilní aplikace a inovace a Telekomunikace a IT. 

 

 

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.