Vodafone zahájil celosvětovou kampaň „1 ze 3“

Vodafone zahájil celosvětovou kampaň „1 ze 3“

Výzkumy Světové zdravotnické organizace potvrzují, že každá třetí žena se během svého života setká s nějakou formou domácího násilí a tento údaj se bohužel v posledním desetiletí téměř nezměnil.

8. března 2024 na Mezinárodní den žen zahájil Vodafone celosvětovou kampaň „1 ze 3“, která si klade za cíl zvýšit povědomí o domácím násilí a poskytnout podporu jeho obětem nebo jejich blízkým.

Kampaň navazuje na práci Nadace Vodafone v uplynulém desetiletí, která využívá technologie k propojení milionů lidí zasažených domácím násilím, poskytující jim poradenství, podporu a edukaci. To zahrnuje bezpečnou a snadno použitelnou aplikaci Bright Sky a webové stránky, které nabízejí podporu a informace pro každého, kdo zažívá domácí násilí, nebo pro kohokoli, kdo se obává o někoho ve svém okolí. První ze série videí můžete vidět na sociálních sítích Nadace Vodafone.

Součástí kampaně je také nová lišta s proklikem na důležité informace, kterou můžete vidět ve spodní části webu Nadace Vodafone.

Společně můžeme pomoci zvýšit povědomí, zbořit tabu a ukončit koloběh násilí.

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.