Studenti a místní budou zvelebovat pláže u Berounky

24. 02. 2015

Studenti a místní budou zvelebovat pláže u Berounky

Spolek "Nezevli jen tak" spustil hlasování pro svůj projekt zvelebení „pláže“ u řeky Berounky v centru Nižbora. Tihle mladí studenti prokázali za dobu své existence, že opravdu nezevlují. Před dvěma lety jsme podpořili jejich workshop v obci Srbsko. Od té doby založili neziskovku, uspořádali další workshop v Berouně, instalovali lavičky podél cyklostezky a podobně. Jejich práce je unikátní tím, jak je komunitní - zapojuje vedle studentů architektury hlavně obyvatele malých obcí, řeší veřejný prostor a urbanismus na vesnici, věnuje se systematické práci v regionu a to vše low-cost. Nyní soutěží v rámci programu Vpohybu o hlasy veřejnosti a tedy o grantovou podporu. Více informací o organizaci na jejím webu zde.

Chci odebírat newslettericon-envelope-fast-thin

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.