Spojme síly a řešme sociální problémy inovacemi

Spojme síly a řešme sociální problémy inovacemi

Každý děláme něco, ale společně nám jde o stejnou věc. Aby se znevýhodněným lidem žilo lépe. Proto jsme přizvali zástupce více než 20 organizací – od ministerstev, přes neziskové organizace až po investory, abychom společně poukázali na největší výzvy sociálního podnikání a jak je překonat.

Adriana Dergam z Nadace Vodafone vítá účastníky kulatého stolu sociálních inovacíJak zapojit technologie? Jak efektivněji evaluovat přínosy jednotlivých projektů? Nebo jak zajistit jejich udržitelnost na další roky?

O tom všem se minulý pátek debatovalo v krásných prostorách coworkingového prostoru ve Sněmovní 7.

Chcete být příště u toho? Ozvěte se nám!

Sociální inovace nám jsou blízké – už 7 let je podporujeme startupovým programem Laboratoř Nadace Vodafone. Za poslední 3 roky, kdy je program spolufinancovaný i z Evropské Unie (z Evropského Sociálního fondu) jsme byli v kontaktu se 300 týmy, ze všech regionů ČR, které společně s námi vytvářely sociální inovace. Z nich jsme reálně podpořili přes 60 projektů.

A chceme pokračovat i dál. Sociálních problémů i inovativních řešení je v Česku víc než dost.

Pohled na sál účastníků akceVystoupení zástupce Ministerstva práce a sociálních věcíJan Bízik a Jolana Hájková z Nadace Vodafone zpracovávají podněty k diskuzi

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.