Sledujte program summitu Global Compact 2030 živě

4. 05. 2016

Sledujte program summitu Global Compact 2030 živě

Rok od oficiálního založení Národní síť Global Compact Česká republika získala tu čest v Praze hostit globální summit na téma CSR a udržitelné podnikání GLOBAL COMPACT 2030 – Looking into the future of Corporate Sustainability s podtitulem “Nesmíme ztrácet čas“.

Rok 2016 je rokem společné akce! Přidejte se právě teď, kdy UN Global Compact mobilizuje byznys k činnosti v rámci Cílů udržitelného rozvoje (SDGs), které jasně definují svět, ve kterém chceme žít.

Potřebujeme novou úroveň výkonnosti, společenského dopadu a spolupráci, abychom překonali globální výzvy v oblasti klimatu, chudoby, konfliktů a nerovnosti. Potřebujeme přinést řešení pomocí udržitelného leadershipu, byznys strategií a sociálních inovací. Všechny firmy mohou sehrát důležitou roli.

Summit propojuje lidi, kteří věří, že mohou změnit svět. A Nadace Vodafone se k nim přidává jako generální partner summitu.

Program a přednášky ze summitu můžete sledovat živě na streamu pořadatele, Asociace společenské odpovědnosti, zde.

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.