Pozvánka na filmový festival

30. 07. 2015

Pozvánka na filmový festival

9. – 11. 10. 2015 v Řevnicích se uskuteční 1. ročník filmového festivalu Crazy Film Fest,

který pořádá Anna Schlindenbuch z Roku jinak

  • čeká Vás 9 filmů a bohatý průvodní program
  • cíl festivalu: destigmatizovat a informovat veřejnost o problematice duševního zdraví
  • možnost podpořit realizaci festivalu zakoupením vstupenek nebo suvenýrů na HITHIT

Crazy Film Fest je název nového filmového festivalu, který se v termínu od 9. do 11. října uskuteční ve městě Řevnice. Tento termín není zvolen náhodu. Desátý říjen je Světovým dnem duševního zdraví a hlavní ambicí festivalu je přispět k destigmatizaci osob s duševním onemocněním. Festival chce nejen šířit tolik potřebnou osvětu, ale také návštěvníkům poskytnout zajímavý kulturní zážitek. Ve světě mají podobné festivaly dlouholetou tradici.

Hlavním organizátorem festivalu je BONA o.p.s., nezisková organizace, která pomáhá lidem s duševním onemocněním. Na programu bude devět filmů různých žánrů věnujících se různým duševním poruchám a onemocněním. Jednotlivé projekce budou doprovázeny přednáškami a besedami předních odborníků z oboru psychiatrické péče.

Vedle přednášek a filmů bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program v podobě výstav a koncertů. Na jejich realizaci se budou podílet různé neziskové i veřejné organizace z Řevnic. Společnými silami se tak budou snažit oživit na 3 dny celé město a vybudovat dlouholetou tradici tematického festivalu v netradičním místě snadno dostupném z Prahy i Berouna.

Festival můžete podpořit i Vy třeba jen drobným příspěvkem na www.hithit.com/cs/project/1565/crazy-film-fest a získat tak vstupenky, permanentky, filmové suvenýry nebo třeba soukromou projekci v Kině Řevnice.

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.