Odstartoval nový Dobrovolník.cz, největší portál o dobrovolnictví v ČR!

Odstartoval nový Dobrovolník.cz, největší portál o dobrovolnictví v ČR!

Dobrovolník.cz je největším a nejnavštěvovanějším portálem o dobrovolnictví v České republice. Již od roku 2001 ho provozuje HESTIA-Centrum pro dobrovolnictví a od roku 2011 slouží nejen jako informační rozcestník, ale také jako místo, kde se mohou spojit ti, kteří chtějí věnovat svůj čas, s těmi, kteří ho potřebují pro rozvoj veřejně prospěšných projektů a aktivit.

A právě v roce 2016 nastal čas na změnu! Dobrovolník.cz jde s dobou i s uživateli dopředu, a tak si nyní můžete ještě rychleji a snadněji najít dobrovolnickou příležitost ve vašem okolí nebo na druhém konci země. Zajímá vás dobrovolnictví v kultuře, ekologii nebo třeba ve vědě? Na Dobrovolník.cz najdete vše na jednom místě a stačí se už jen rozhodnout! Jste organizace nebo jednotlivec a chcete změnit svým projektem svět k lepšímu? Potom je Dobrovolník.cz to správné místo, kde hledat zapálené lidi, kteří přiloží ruku k dílu!

Nová éra Dobrovolník.cz odstartovala 21. 9. My v Nadaci Vodafone přejeme vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Dobrovolník.cz je absolventem Laboratoře Nadace Vodafone 2014 - 2015.

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.