Nápadem to začíná

Nápadem to začíná

Aktuálně se zaměstnanci Vodafonu mohou v centrále v pražských Stodůlách a také v Chrudimi seznámit s projekty, které čekají na svou realizaci. Tzv. ambientní media – kartonové modely technologických nápadů na řešení společenských a sociálních problémů, nyní zdobí chodby obou sídel firmy. Každý model prakticky ukazuje, že nápadem teprve začíná dlouhá cesta k jeho realizaci.

Připraveny byly tři modely, představují: 1) popelnici na recyklaci plastů s možností vybrat si za vhozený plast recyklovaný výrobek, 2) robo-policistu, který má stát u přechodů a pomáhat dětem, seniorům či handicapovaným přejít bezpečně silnici, 3) kancelářský teleport, který by zaměstnancům usnadnil cestování na schůzky a do práce vůbec a významně tak přispěl i ke zlepšení životního prostředí.

 

 

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.