Grantový program Vpohybu po 11ti letech končí

12. 04. 2017

Grantový program Vpohybu po 11ti letech končí

11 let & 408 podpořených projektů. Taková je bilance grantového programu Vpohybu, který podporoval mladé lidi, aby se nebáli zlepšovat život v jejich okolí. Po 11ti letech grantový program končí. Máme velkou radost, že jsme mohli být díky Vpohybu u vzniku Radlické kulturní sportovny, Pracovny v parku, kampaně #prsakoule neziskové organizace Loono a dalších. Nesmírně nás baví sledovat jejich úspěšné kroky dále. Děkujeme všem autorům za jejich neuvěřitelné nasazení a těšíme se na setkání u jiných projektů Nadace Vodafone.

Připomeňte si společně s námi 10 nejúspěšnějších projektů Vpohybu:

Online muzeum Gulagu

Kampaň #prsakoule neziskové organizace Loono

Na film do muzea!

Chceme, aby Radlická - kulturní sportovna fungovala naplno

Pojďte NaFilM do muzea!

Festival osobnostního rozvoje

ReKola: kola do ulic, kola pro všechny

Parní úzkokolejkou za hornickou historií

Pracovna v parku

Párty zájezdy pro handicapované!

 

O grantovém programu Vpohybu:

Vpohybu byl grantovým programem Nadace Vodafone ČR, jehož cílem bylo podpořit angažovanost mladých lidí na lokální úrovni, rozvíjet jejich kreativitu, leadership a komunikační dovednosti důležité pro jejich profesní uplatnění. Program byl určený pro neformální skupiny mladých lidí do 26 let a nestátní neziskové organizace vedené mladými lidmi do 30 let. Jednalo se o program, který Nadace Vodafone vyhlašovala od roku 2006, a celkově jeho prostřednictvím dosud podpořila přes 408 projektů. Nedílnou součástí grantu Nadace Vodafone byla nutnost získat určitý objem peněz od veřejnosti prostřednictvím crowdfundingu na serveru Hithit.cz/NadaceVodafone. Představitelé projektů tak pro získání grantu museli vyvinout větší aktivitu. Kampaň každého z projektů trvala 45 dní a její termín si volili realizátoři projektu sami podle vlastního harmonogramu.

 

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.