Domácí násilí v LGBT párech: častější, než si myslíte

Domácí násilí v LGBT párech: častější, než si myslíte

Domácí násilí je v LGBT párech stejně časté jako v hetero. Za svůj život se s ním setká každý čtvrtý gay nebo lesba.

Násilí mezi partnery má mnoho podob. Může zahrnovat jak fyzické, tak i psychické násilí či přímo kontrolující chování. Na bezpečný vztah má právo každý, bez ohledu na svou orientaci. Odhalit nebezpečný vztah a vystoupit z kruhu násilí ale není jednoduché. Proto jsme letos součástí festivalu Prague Pride a společně s organizátory chceme toto tabu otevřít.

Nabídneme vám debatu psychoterapeutky a představíme i unikátní mobilní aplikaci Bright Sky CZ od Nadace Vodafone, která obsahuje komplexní informace o tom, jak poznat nebezpečný vztah, co dělat, kam se obrátit, jak si bezpečně uchovat důkazy a mnohem víc.

Tvůj příběh může někomu změnit život...

Dokázali jste odejít ze vztahu plného násilí?  Hledáme někoho, kdo by se o svůj příběh veřejně podělil s publikem a byl součástí naší debaty. Inspirujte ostatní a dodejte jim odvahu i naději, že to jde i lépe. Vy jste to zvládli a váš příběh teď může někomu změnit život. 

Jdete do toho? Ozvěte se nám na nadace@vodafone.cz nebo do zprávy na Instagramu či Facebooku.

 

Zveme vás:

Domácí násilí v LGBT párech: častější, než si myslíte

Moderuje Adéla Elbel

7. srpna 2020

18:00 - 18:50

Divadlo U Valšů, Karoliny Světlé 286/18, 110 00 Staré Město

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.