Ve spolupráci s Českou televizí vznikly časosběrné dokumenty o účastnících Roku jinak 2014.

21. 09. 2015

Dokumenty o Roku jinak na ČT2

 

ČT oslovila různé režiséry (Andrea Culková, Bohdan Bláhovec, Tomáš Hodan, Karel Koula, Markéta Ekrtová, Ondřej Provazník, Linda Kallistová Jablonská), kteří se ujali jednotlivých účastníků a v průběhu roku s nimi natáčeli rozhovory v jejich novém prostředí. Vznikl tak cyklus 7 dílů, intimních výpovědí lidí, kteří chtěli něco změnit, přispět svou zkušeností neziskovému sektoru a potřebným, zároveň se museli sami přizpůsobit zcela novému prostředí a zpracovat novou zkušenost. Jak se svým projektem v Roku jinak jednotliví účastníci uspěli, příběh o jejich snažení, konfliktu představ o neziskovém sektoru s realitou, ztrátě iluzí, ale i vybudování nových vztahů a vítězství, můžete sledovat na ČT2 každou neděli od 6. 9. do 18. 10., vždy od 18:15 hodin, v repríze každé úterý v 10:50 a pátek v 18:20.
Anebo on-line na iVysílání ČT2 zde.

 

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.