Digitální odysea odstartovala do dalšího roku

Digitální odysea odstartovala do dalšího roku

„Moc nás těší, že se projekt vzdělávání seniorů tak skvěle rozběhl a že je o něj takový zájem,“ říká Jolana Hájková, programová manažerka projektu Digitální odysea v Nadaci Vodafone a dodává: „V letošním roce se chystáme navázat partnerství s několika dalšími organizacemi tak, abychom se k seniorům dostali ještě blíž a aby se na náš bezplatný kurz dostal opravdu každý, kdo o něj bude mít zájem.

Ze zpětné vazby účastníků našich kurzů víme, že nejvíc oceňují individuální a příjemný přístup našich lektorů. Za to patří velké poděkování především našemu partnerovi - organizaci Moudrá Sovička.

Naše kurzy Jak na tablet a chytrý telefon pravidelně vyrážejí do všech koutů Česka. Takto vypadala mapa výjezdů letos v únoru a březnu. Aktuální přehled měst najdete zde

Výjezdy Digitální odyseyA jak vlastně čeští senioři používají internet a chytré telefony? Tady přinášíme pár čísel.

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.