Britský velvyslanec v Praze podporuje aplikaci Bright Sky proti domácímu násilí

Britský velvyslanec v Praze podporuje aplikaci Bright Sky proti domácímu násilí

Domácí násilí nerespektuje hranice, a jak říká britský velvyslanec v Praze pan Nick Archer: Může se odehrát kdekoliv. V Británii stejně jako v Česku.

V obou zemích ale funguje mobilní aplikace Bright Sky pro odhalení domácího násilí. Česká verze aplikace - Bright Sky CZ je dostupná v češtině i v angličtině. A díky veliké podpoře Britské ambasády v Praze jsou i naše videa, která v aplikaci najdete, nadabovaná britskou angličtinou. Zvuk jsme nahrávali přímo v Thunovském paláci s britskými diplomaty v Praze.

Britský velvyslanec Nick Archer v centrále Vodafonu mluví s generálním ředitelem Vodafonu Petrem Dvořákem a Adrianou Dergam z Nadace Vodafone

Za spolupráci při adaptaci Bright Sky vděčíme našim partnerům: ROSA centrum pro ženy, Policie České republiky a Ministerstvo vnitra.

Stahujte, sdílejte, pomáhejte

Android

iOS

Britský velvyslanec v Praze Nick Archer a vedení Vodafonu ČR

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.