Aplikace Záchranka přichází na Windows Phone

Aplikace Záchranka přichází na Windows Phone

Aplikace Záchranka, která byla za půl roku svého fungování nainstalována na 235 000 mobilních zařízeních, je nyní dostupná také pro telefony s operačním systémem Windows Phone. Stejně jako pro mobilní telefony s operačním systémem Android či iOS si ji mohou uživatelé stáhnout zcela zdarma zde.

„Aplikaci Záchranka považuji za tolik důležitou, že by neměla chybět v žádném mobilním telefonu. Rád jsem proto pomohl s jejím vývojem pro systém Windows Phone ,“ říká Martin Dybal, který aplikaci pro tento systém vyvíjel.

Záchranka, jejíž partnerem je od 1. října 2016 Nadace Vodafone, již nyní připravuje také rozhraní pro neslyšící či možnost používat systém pro volání v zahraničí. Do budoucna její autoři plánují mimo jiné rozhraní pro možnost zaslání notifikací všem uživatelům aplikace Záchranka s upozorněním na vážné zdravotní riziko či na novou verzi aplikace, manuální nastavení jazyka či navázání aplikace na kontakty v telefonu, čímž umožníme kontrolované sdílení aplikace dalším uživatelům. Zároveň dojde k zefektivnění práce záchranných služeb vytvořením jednotné databáze veřejně přístupných defibrilátorů AED.

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.