Laboratoř Nadace Vodafone hlásí 75 přihlášených projektů

Laboratoř Nadace Vodafone hlásí 75 přihlášených projektů

Mobilní aplikace, virtuální realita, čidla, senzory a mnohem víc. Do 8. ročníku Laboratoře se se svými projekty hlásí celkem 75 týmů. Organizační tým Laboratoře teď prochází a hodnotí jednotlivé přihlášky a nejpozději do týdne oznámíme TOP 10, které pozveme na dvoudenní bootcamp ještě během listopadu. Z něj vzejde až 5 finalistů, které čeká půlroční akcelerátor.

"Moc nás těší zájem o náš akcelerátor a je velmi optimistické vidět v dnešní době, že lidé mají chuť pořád něco dalšího vymýšlet a zlepšovat svět kolem nás," říká Jan Fencl, programový manažer Laboratoře a doplňuje: "Do desítky projektů, které nakonec pozveme na dvoudenní workshop, chceme nakombinovat jak různorodá témata, tak i různé fáze, ve kterých se nápady nacházejí - ať už jde o startup, který je na začátku a nebo už má nakročeno k investorům."

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech?

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.