Rok jinak

Petr Vacek a Darujme.cz

Petr Vacek a Darujme.cz

Služba Darujme.cz – to je dárcovství 21.století. Neziskovým organizacím nabízí jednoduchý způsob, jak začít s online fundraisingem, dárcům pak jednoduchý způsob jak
přispět. Dnes jde darovat platební kartou, rychlým bankovním převodem či instruovaným převodem. Moderní technologie ale nabízejí mnohem více, a proto přiložil ruku k dílu Petr Vacek, zkušený programátor, který funkcionality online dárcovství ještě rozšířil např. o QR kódy. Dokončuje i projekt offline dárcovství pomocí platebních terminálů.

„Darujme.cz je největší, nejpoužívanější a dovolíme si směle tvrdit, že nejlepší platformou v České republice pro darování online neziskovým organizacím. Růst, který pokračuje díky Roku jinak, je signifikantní i v průběhu 1.kvartálu roku 2019. Je velmi pravděpodobné, že uváděné zdvojnásobení dopadů, tzn. objem darů větší než 100 000 000 Kč ročně, dosáhneme již v roce 2019,“ říká bývalý grantista Roku jinak programátor Petr Vacek.

„Jsem moc rád, že nám Petr pomohl Darujme.cz posunout zase o kus dál. Technologie dnes nabízejí téměř nekonečné možnosti a i darování musí jít s dobou. Chceme, aby darování byla hračka. Pro každého a kdekoliv,“ doplňuje Lukáš Hejna z Darujme.cz.

   

 

 

Program
Rok jinak