Rok jinak

Jakub Reichl

I pro auditora Jakuba Reichla už Rok jinak skončil. Mapu komunitních zahrad mapko.cz se díky jeho působení podařilo zmodernizovat a uživatelsky zpřístupnit. Se společensky prospěšným podnikem Kokoza chce ale bývalý grantista spolupracovat i nadále. V plánu je platforma, kde si lidé budou moci své výpěstky vyměnit.

"Práce s kolektivem Kokozy je pro mě pořád obrovskou inspirací a velkou dávkou energie," říká Jakub Reichl, který si během svého působení v neziskovce zvykal třeba i na jiné kancelářské prostředí. 

Hlavním posláním Kokozy je  podporování takzvaného uzavřeného cyklu jídla, tedy lokální pěstování potravin, jejich spotřeba a následné kompostování a to zejména ve městech a jejich okolí s podporou místních komunit. Nově vzniklá Komunitní mapa se chce dostat i do mobilních telefonů a tabletů, aby počet jejích uživatelů stoupal.

kokoza

kokoza

kokoza.cz/

  • Rok podpory 2017 - 2018
  • Autor/organizace Kokoza, o.p.s.
  • Region Celá ČR
  • Program Rok jinak

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím