Rok jinak

Eva Karasová

Eva Karasová působila jako tisková mluvčí Tesco Stores ČR a předtím na dalších pozicích v PR. Pro svůj Rok jinak si vybrala Nadaci Open Society Fund (OSF), v níž by ráda pracovala na komunikační a fundraisingové strategii, tedy dlouhodobě udržitelném financování, Fondu Otakara Motejla pro nevládní organizace a občanské iniciativy.

Projekt Evy Karasové a Nadace OSF má za cíl zahájit proces vedoucího k dlouhodobě udržitelnému financování nevládních organizací a občanských iniciativ (watchdogů) prostřednictvím FOM a také zvýšit povědomí o Fondu Otakara Motejla (budovat značku. Eva Karasová by pro FOM získávala dlouhodobou podporu českých podnikatelů a občanů ČR a dále rozšiřovala povědomí o programu, výsledcích a tvářích Fondu Otakara Motejla a informovala občany o pozitivních výsledcích dosažených v této oblasti jak samotným fondem, tak i příjemci grantů.

Fond Otakara Motejla byl založen letos v únoru Nadací OSF, která jej financuje z mezinárodních zdrojů. Fond podporuje nevládní organizace a občanské iniciativy, které přispívají k vytváření transparentního a nekorupčního prostředí a rozvoji právního státu v ČR. Dlouhodobým cílem je financování z českých soukromých zdrojů.

Přečtěte si blog grantistky na iDNES.cz:

Dobročinnost, korupce a já

www.osf.cz

  • Rok podpory 2013
  • Autor/organizace Nadace Open Society Fund
  • Program Rok jinak

Video k projektu

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím