Rok jinak

Anna Schlindenbuch

Více než 10 let pracovala Anna v reklamě a marketingu, poslední 4 roky působila jako Senior ATL & Premium Specialist ve Vodafonu. Do Roku jinak se Anna přihlásila s pražskou neziskovou organizací BONA, která usiluje o opětovné začlenění lidí s duševní poruchou do společnosti a o zkvalitnění jejich života. Organizace provozuje sklářskou a textilní terapeutickou dílnu. Anna měla za cíl zrevidovat jejich produktové portfolio, vylepšit prodejní kanály a z obchodu Dvojí svět na Žitné ulici vytvořit funkční sociální podnik, živý prostor, kde se budou konat například i kurzy vitráží a výstavy. Cílem projektu bylo v prvním roce zdvojnásobit obrat, zvýšit marže a zajistit stabilní pracovní pozice pro 18 lidí v terapeutických dílnách.

Video, ve kterém představuje svůj projekt při pohovorech, najdete zde.

Podívejte se, jak hodnotí svůj rok:

www.bona-ops.cz

  • Rok podpory 2015
  • Autor/organizace BONA, o.p.s.
  • Program Rok jinak

Video k projektu

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím