Rok jinak

Aleš Jeník

Alešovým oborem je IT a před Rokem jinak působil jako senior konsultant ve společnosti Capgemini. Během roku v Nadaci Via vytvořil softwarovou platformuumožňující darovat přes web peníze vybrané neziskové organizaci.

Díky projektu DARUJME.CZ bylo pro neziskové organizace i dárce vytvořeno důvěryhodné, komplexní a přehledné prostředí pro moderní formy dárcovství, které je v součastnosti využíváno desítkami neziskovek.

Vedle toho Aleš založil organizaci „“CRM pro neziskovky““, která zajišťuje konzultace pro neziskový sektor v oblasti databází dárců. Oba projekty i po Alešově odchodu nadále úspěšně fungují a neziskovky o ně mají zájem..

Více o aplikacích, které Aleš vytvořil a které jsou neziskovkám k dispozici se dozvíte na http://www.darujme.cz/ a http://www.crmproneziskovky.cz/

www.nadacevia.cz/cz/nadace-via

  • Rok podpory 2010
  • Autor/organizace Nadace Via
  • Program Rok jinak

Video k projektu

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím