Rok jinak

Jakub Havel a Učíme se venku

Jakub Havel ještě nedávno jako senior konzultant radil velkým korporátním společnostem s PR. Příštích dvanáct měsíců bude šířit povědomí o projektu Učíme se venku, který si své jméno teprve buduje.

„Cílem je dostat učitele s dětmi ven, aby si věci mohli osahat či vyzkoušet. Někdo by možná řekl, že venku má člověk vnímat přírodu a ne technologie, ale my chceme možnosti chytrých telefonů a tabletů využít pro oživení výuky. Ať už jde například o online herbář nebo aplikaci na rozeznávání ptáků,“ říká Jakub Havel, letošní grantista programu Rok jinak Nadace Vodafone.

 

   

Své síly Jakub Havel spojí se vzdělávacím centrem TEREZA, které se už více než 30 let věnuje environmentální výchově. Známkou velkého potenciálu projektu je i to, že je aktuálně ve finále ceny Eduína za inovace ve vzdělávání a na jeho podporu jde i výtěžek z prvního celovečerního snímku o české přírodě Planeta Česko.

 

   

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím