Grantový program

Darujme.cz (Darujme 2.0)

Projekt zpřístupnuje neziskovým organizacím i dárcům důvěryhodné, komplexní a přehledné prostředí pro moderní formy dárcovství a nabízíme neziskovkám po splnění podmínek rychlý a bezpečný přístup k moderním platebním metodám. DARUJME.CZ je také místem, kde se propojují světy – ten neziskový se ziskovým, soukromý s veřejným a český s mezinárodním. Jeho cílem je posilovat tato propojení prostřednictvím moderních technologií. Snaží se dárcům nabízet snadný způsob podpory “jejich” neziskové organizace. Neziskovkám zase zprostředkovává nástroje i znalosti potřebné k tomu, aby byly vidět i slyšet.

Cílem projektu bylo rozšíření stávající funkčnosti aplikace widgetu, implementace nových platebních metod, další rozvoj automatizace a reportingu aplikace, výrazné zvýšení uživatelského komfortu pro NNO i dárce a zavedení nástroje pro peer to peer fundraising.

www.darujme.cz/

  • Rok podpory 2012 - 2013
  • Realizace projekt v realizaci
  • Autor/organizace Nadace Via
  • Region Celá ČR
  • Výše podpory 612 000 Kč

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím