Novinky

Sledujte program summitu Global Compact 2030 živě

4. 05. 2016

Sledujte program summitu Global Compact 2030 živě

Rok od oficiálního založení Národní síť Global Compact Česká republika získala tu čest v Praze hostit globální summit na téma CSR a udržitelné podnikání GLOBAL COMPACT 2030 – Looking into the future of Corporate Sustainability s podtitulem “Nesmíme ztrácet čas“.

Rok 2016 je rokem společné akce! Přidejte se právě teď, kdy UN Global Compact mobilizuje byznys k činnosti v rámci Cílů udržitelného rozvoje (SDGs), které jasně definují svět, ve kterém chceme žít.

Potřebujeme novou úroveň výkonnosti, společenského dopadu a spolupráci, abychom překonali globální výzvy v oblasti klimatu, chudoby, konfliktů a nerovnosti. Potřebujeme přinést řešení pomocí udržitelného leadershipu, byznys strategií a sociálních inovací. Všechny firmy mohou sehrát důležitou roli.

Summit propojuje lidi, kteří věří, že mohou změnit svět. A Nadace Vodafone se k nim přidává jako generální partner summitu.

Program a přednášky ze summitu můžete sledovat živě na streamu pořadatele, Asociace společenské odpovědnosti, zde.

Sdílet

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím