Novinky

Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 jsme převzali ocenění Žihadlo roku za nejlepší veřejně prospěšnou kampaň.

21. 11. 2014

Žihadlo Roku jinak

Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 jsme převzali ocenění Žihadlo roku za nejlepší veřejně prospěšnou kampaň. Úspěch je to o to větší, že letos se do soutěže přihlásilo rekordních 112 kampaní vytvořených 68 neziskovými organizacemi z České a Slovenské republiky. Ocenění se udělovala v 6 kategoriích, naše kampaň k Roku jinak zvítězila v kategorii televizní a kino spot. Děkujeme a gratulujeme tímto všem, kdo se na tvorbě spotu podíleli: 

agentura McCann Erickson Prague, Creative Director Filip Kukla, Art Director Paul McGreevy, copywriter Zuzana Gregorová, režisér Roman Valend, produkce Armada Films. 

V klipu hrají grantisté Roku jinak Markéta Sirotková, Michal Dolejš a autor technologického projektu SeniorInspect Radek Fiala. Velké díky patří také Anně Schlindenbuch, která výrobu koordinovala. 

Více informací o Žihadlu zde

Sdílet

Chci odebírat newsletter

Přejete si dostávat pravidelné zprávy o našich aktivitách a programech? Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu:

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadací Vodafone Česká republika pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Dekujeme za přihlášení k odběru newsletteru.

Na váš e-mail jsme odeslali potvrzovací zprávu s aktivačním odkazem. Po prokliknutí tohoto odkazu bude váš e-mail zařazen k odběru novinek.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Nadace Vodafone Česká republika. Rozumím